Kurs Ratownik Tlenowy - Emergency Oxygen Provider PADI

Natychmiast rozpoznaj choroby nurkowe, które można wyleczyć za pomocą awaryjnego tlenu i bądź przygotowany na udzielenie pomocy. Nie ma żadnych wymagań wstępnych ani ograniczeń wiekowych. Ten kurs jest otwarty dla wszystkich.

Opis

Wiedza o tym, jak i kiedy używać tlenu ratunkowego, to wielka umiejętność i oznacza, że jesteś gotowy do pomocy innym w razie potrzeby. Zostanie Ratownikiem Tlenowym PADI pozwala ci oddychać spokojnie, wiedząc, że potrafisz rozpoznać choroby nurkowe, które można leczyć za pomocą tlenu awaryjnego, i jesteś przygotowany do zaoferowania pomocy.


Części kursu Ratownik Tlenowy

Dowiesz się o urazach podczas nurkowania, różnych typach ratunkowego sprzętu tlenowego i kwestiach bezpieczeństwa podczas korzystania z tlenu. Następnie będziesz ćwiczyć:

  • Montaż i demontaż awaryjnego sprzętu tlenowego.
  • Założenie maski bez aparatu oddechowego i zaworu inhalatora na żądanie na nurku oddychającym.
  • Używanie kieszonkowej maski na nieoddychającym nurku.

Wymagania wstępne

Nie ma wymagań wstępnych, ograniczeń wiekowych ani sesji wodnych wymaganych na tym kursie – jest otwarty dla wszystkich. Z tego szkolenia skorzystają płetwonurkowie, osoby uprawiające snorkeling i każdy, kto przebywa w pobliżu nurków – załoga łodzi, ratownicy itp.

Sprzęt

Twój instruktor PADI będzie miał dostępne awaryjne jednostki tlenowe do wykorzystania podczas treningu, a Twoje centrum nurkowe DECO i nasi instruktorzy pomogą w zakupie własnej jednostki do użytku po zajęciach. Będziesz także potrzebować jednorazowej maski bez aparatu oddechowego do użycia podczas sesji treningowych, którą zapewni Twój instruktor.

Cena Kursu

Grupa

350 pln

Standard

500 pln

VIP

700 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  Emergency Oxygen Provider – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Ratownik Tlenowy PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Emergency Oxygen Provider był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?