Assistant Instructor PADI

Preludium do bycia Instruktorem PADI

Kurs Asystenta Instruktora to początek, aby zostać Instruktorem nurkowania PADI. Podziel się swoją pasją z innymi i pomóż im doświadczyć takiej samej radości, jaką daje nurkowanie.

Z pierwszym oddechem pod wodą, otworzyłeś drzwi do innego świata. Przeszedłeś przez te otwarte drzwi i już wiesz…
że twoje życie nigdy nie będzie takie jak przedtem ! 

Opis Kursu

Jeśli lubisz ludzi, masz pasję do nurkowania i chcesz mieć niezwykłe życie – zostań Instruktorem PADI. Nauczanie nurkowania pozwala dzielić się swoją miłością do świata wodnego z innymi, robiąc to, co lubisz – przebywać w wodzie, w jej pobliżu i pod wodą. PADI Open Water Scuba Instructors i PADI Assistant Instructors to najbardziej poszukiwani profesjonaliści nurkowania na całym świecie, ponieważ ukończyli program, który wyznacza standardy szkolenia profesjonalistów nurkowych.

Zdobywasz stopień Instruktora PADI dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Trud wynagrodzi ci praca, która pozwala dzielić się niesamowitymi podwodnymi przygodami z innymi. Zmieniając ich życie na lepsze jednocześnie wzbogacając twoje.

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do grona oddanych profesjonalistów, którzy prowadzą najbardziej postępowe i popularne programy edukacyjne dla płetwonurków na świecie?

Specjaliści nurkowi, którzy posiadają uprawnienia instruktorskie w innej organizacji szkolącej nurków, mogą kwalifikować się do bezpośredniego zapisania się do programu OWSI. Potwierdza to wcześniejsze szkolenie instruktorskie i zapewnia ścieżkę do zostania Instruktorem PADI.

Części Kursu

Kurs Instructor Development Course (IDC) składa się z dwóch części. Kurs Asystenta Instruktora (AI) i programu Open Water Scuba Instructor (OWSI).
Większość profesjonalistów nurkowych kończy całe IDC i przystępuje do egzaminu instruktorskiego (IE), który jest ostatnim krokiem do uzyskania certyfikatu Instruktora PADI. Pomyślne ukończenie samego kursu AI skutkuje kwalifikacją PADI Asystent Instruktora.

Gdy Asystent Instruktora PADI jest gotowy do postępu, bierze udział w programie OWSI. Umożliwiając sobie podejście do IE w celu uzyskania pełnego uprawnienia Instruktora PADI.

Przez co najmniej pięć dni, ale zwykle więcej niż siedem, IDC uczy Cię wszystkich podstawowych kursów PADI.

Będziesz mógł organizować i prezentować informacje. Przeprowadzać sesje rozwoju umiejętności i kontrolować nurkowania na wodach otwartych. Zasadniczo stajesz się lepszym mówcą publicznym i naprawdę dobrze demonstrujesz swoje umiejętności, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo ucznia-nurka.

Kluczowe tematy obejmują:

  • Standardy i procedury PADI dotyczące kursów, z których można uczyć na warsztatach wodnych
  • Nauka, instruktaż i system PADI
  • Zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwo nurków
  • Biznes nurkowania i Twoja rola jako instruktora
  • Marketing nurkowy i doradztwo w zakresie sprzedaży 

Wymagania wstępne

Divemaster PADI (lub równowżny z innej organizacji) , który jest certyfikowanym nurkiem od sześciu miesięcy, może zapisać się na Kurs PADI Instructor Development Course.

Potrzebujesz również:
Co najmniej 60 zalogowanych nurkowań i 100 nurkowań, aby wziąć udział w IE.
Szkolenie w zakresie podstawowej i dodatkowej opieki medycznej w nagłych wypadkach (RKO i pierwsza pomoc) nie starsze niż 24 miesiące

Egzamin na instruktora IE

Egzamin na Instruktora (IE) to dwudniowy program ewaluacyjny. Sprawdza zdolności dydaktyczne kandydata na Instruktora, wiedzę z zakresu teorii nurkowania, poziom umiejętności, zrozumienie systemu PADI oraz nastawienie i profesjonalizm.

PADI IE są standaryzowane i prowadzone przez specjalnie przeszkolonych iInstruktorów Egzaminatorów PADI. Lokalizacja IE, środowisko testowe i sesje egzaminacyjne są zorganizowane tak. Aby były jak najbardziej obiektywne i rzetelnie oraz konsekwentnie oceniać umiejętności kandydata.

Reasumując tylko ci, którzy spełniają wszystkie wymagania zaliczeniowe IE, otrzymują szanowany certyfikat instruktora PADI. Za udział w IE pobierana jest opłata.

Cena Kursu

Grupa

2000 pln

Standard

2500 pln

VIP

5000 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs Asystenta Instruktora PADI – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas e-mail albo bezpośrednio odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Co po kursie Asystenta Instruktora PADI ?

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do grona oddanych profesjonalistów, którzy prowadzą najbardziej postępowe i popularne programy edukacyjne dla płetwonurków na świecie?

 

OPEN WATER SCUBA INSTRUKTOR – jeżeli tak to kurs dla Ciebie.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy