Kurs Nurkowania Samodzielny Nurek - Self-Reliant Diver PADI

Chociaż nurkowanie z partnerem jest normą, istnieją powody, dla których doświadczony nurek rozwija samodzielność i niezależność podczas nurkowania. Nauka prowadzenia nurkowań bez partnera może uczynić Cię silniejszym nurkiem w większości sytuacji nurkowych.

Opis

Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu, wyposażeniu i właściwemu podejściu, aby zaakceptować ryzyko związane z samodzielnym nurkowaniem, doświadczony nurek może odpowiedzialnie zaangażować się w nurkowania bez partnera. Samodzielne nurkowanie to przygoda, która nie jest dla każdego, ale ma swoje miejsce. Jeśli masz dyscyplinę umysłową i zaangażowanie w naukę i przestrzeganie samodzielnych technik nurkowania, wzmocnisz swoje umiejętności i pewność siebie podczas nurkowania w pojedynkę, w parze lub w zespole.

Części kursu Samodzielny Nurek

Kurs Self-Reliant Diver skupia się na nauce, jak kompensować sytuacje, z którymi normalnie miałbyś do czynienia z kumplem. Obejmuje to właściwe planowanie nurkowania z wykorzystaniem obliczeń szybkości zużycia powietrza, redundancję systemu podtrzymywania życia i niezależne zarządzanie sytuacjami awaryjnymi podczas nurkowania. Podczas trzech samodzielnych nurkowań treningowych przećwiczysz:

  • Wykonywanie pływania według wskaźnika zużycia powietrza w celu zebrania informacji do późniejszych obliczeń.
  • Przełączenie na rezerwowy system zasilania powietrzem podczas symulowanych sytuacji awaryjnych.
  • Pływanie bez maski.
  • Nawigacja do różnych punktów, w tym do wyjścia.
  • Korzystanie z DSMB.

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie go.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 18 lat

PADI Advanced Open Water Diver

100 zalogowanych nurkowań

Sprzęt

Oprócz podstawowego sprzętu do nurkowania będziesz potrzebować DSMB, dodatkowego źródła powietrza, dodatkowego komputera nurkowego i dodatkowego sygnalizatora powierzchniowego. Twoje centrum nurkowe DECO i nasi instruktorzy zasugerują odpowiedni sprzęt i inny dodatkowy w razie potrzeby. 

Cena Kursu

Grupa

400 pln

Standard

500 pln

VIP

800 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI Self-Reliant Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Samodzielny Nurek PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Self-Reliant Diver był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?