Kurs Nurkowania w Nocy PADI Night Diver

Podwodny świat zmienia się, gdy stworzenia dzienne odchodzą na emeryturę i wyłaniają się nocne organizmy. Jeśli zastanawiałeś się, co dzieje się pod wodą po zachodzie słońca, zapisz się na kurs specjalistyczny PADI Night Diver.

Opis

Myśl o zanurzeniu się pod powierzchnią w nocy wydaje się tajemnicza, a jednocześnie tak kusząca. Chociaż nurkowałeś w tym miejscu wiele razy wcześniej, nocą wpadasz do zupełnie nowego świata i obserwujesz, jak ożywa w blasku twojego nurkowego światła. Scena zmienia się, gdy stworzenia dzienne idą spać  i wyłaniają się nocne organizmy. Jeśli zastanawiałeś się, co dzieje się pod wodą po zachodzie słońca, zapisz się na kurs specjalistyczny PADI Night Diver.

PADI (Junior) Open Water Divers lub starsi, którzy ukończyli 12 lat, mogą zapisać się na kurs specjalizacyjny Night Diver.

Części kursu Nitrox

Nurkowanie w nocy uczy zwracania uwagi na szczegóły, które możesz przeoczyć w ciągu dnia.
Nauczysz się:

  • Obsługi świateł i komunikacji nimi.
  • Wchodzenia, wychodzenie i nawigacja w ciemności.
  • Rozpoznawanie różnic między roślinami i zwierzętami lub zmiany ich zachowania w nocy.

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie. 

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 12 lat

Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji
Junior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Wraz z podstawowym sprzętem do nurkowania będziesz potrzebować podstawowego światła nurkowego i chcesz mieć również światło zapasowe. Twój instruktor PADI może zasugerować inne opcje wyposażenia, takie jak rękawiczki nurkowe , aby zachować komfort po zmroku.

Cena Kursu

Grupa

450 pln

Standard

750 pln

VIP

900 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  Night Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

 

Co po kursie Nurkowania w Nocy PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Night Diver był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?