Discover Snorkeling PADI

Najmłodszy nurek powierzchniowy

Przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Program Discovery Snorkeling PADI Nurek Powierzchniowy  to zaledwie początek… wspaniałej przygody !

Opis Kursu

Program DISCOVER SNORKELLING PADI Nurek Powierzchniowy przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód. Jeśli ukończyłeś 5 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem „na fajce”.

Jednym słowem sprzęt ABC (płetwy, maska, fajka) nie będzie miał przed Tobą tajemnic, będziesz wiedział jak go obsługiwać i jak w nim pływać. Program Nurek Powierzchniowy to idealny wstęp do programu Odkryj Nurkowanie PADI  Discover Scuba Diving. W tym programie możesz wziąć udział wraz z rodzicami i wspólnie zanurkować w podwodny świat. A potem będziecie mogli wziąć udział w kursie nurkowania Junior PADI Open Water Diver, który krok po kroku wprowadzi was na szerokie wody podwodnej przygody.

Części Kursu

Przygoda ta zaczyna się podczas zajęć basenowych. Nauczysz się używać sprzętu, ABC czyli fajki, maski i płetw także będziesz oczyszczał fajkę oraz dowiesz się, co zrobić żeby maska nurkowa już nigdy nie parowała. Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora, a wszyscy uczestnicy w płytkiej i ciepłej wodzie basenowej bawią się wspaniale ucząc się nurkować pod wodę jak „foki” a pomagają im w tym płetwy.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 5 lat

Sprzęt

Nauczysz się używać sprzętu, ABC czyli fajki, maski i płetw

Cena Kursu

Grupa

200 pln

Standard

300 pln

VIP

400 pln

Jak zacząć ?

Skontaktuj się ze swoim  Centrum Nurkowym DECO, aby zaplanować Program Nurek Powierzchniowy.

Co po Discover Snorkeling PADI Nurek Powierzchniowy ?

Wejdź na kolejny poziom Nurka powierzchniowego i zapisz się na kurs Skin Diver PADI. Możesz również zacząć przygodę z nurkowaniem zapisując się na kurs Junior OWD PADI.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy