Kurs Nurkowania Wielopoziomowego z Komputerem - Multilevel Diver PADI

Wydłuż swój czas pod wodą, dowiedz się, czym jest nurkowanie wielopoziomowe i jak obliczyć dla nurkowań wielopoziomowych. Zaplanuj i wykonaj dwu- i trzypoziomowe nurkowanie z akwalungiem przy użyciu eRDPML.

Opis

W dawnych czasach profile nurkowania były obliczane od powierzchni do maksymalnej głębokości, a następnie z powrotem na powierzchnię. Teraz komputery nurkowe nieustannie analizują Twoją głębokość – co daje więcej czasu nurkowi na głębokości i pozwala zmaksymalizować czas nurkowania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o komputerach nurkowych i dowiedzieć się, jak korzystać z narzędzi takich jak eRDPML do planowania wielopoziomowych nurkowań, to kurs Multilevel Diver Speciality jest dla Ciebie.

Części kursu Nurkowania Wielopoziomowego

Przejrzysz teorię dekompresji w odniesieniu do wielopoziomowych modeli nurkowych i komputerów nurkowych oraz zaplanujesz nurkowania wielopoziomowe przy użyciu eRDPML. Podczas pierwszego z dwóch nurkowań wielopoziomowych zaplanujesz i wykonasz nurkowanie dwupoziomowe, a przy drugim nurkowaniu trzypoziomowym. 

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie go.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 12 lat

Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji
Junior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Oprócz podstawowego sprzętu do nurkowania, będziesz chciał mieć swój własny komputer nurkowy i tabliczkę do zapisywania informacji o nurkowaniu. Zapytaj swojego instruktora PADI lub personel centrum nurkowego DECO, jakiego dodatkowego sprzętu możesz potrzebować podczas wielopoziomowych nurkowań.

Cena Kursu

Grupa

450 pln

Standard

750 pln

VIP

900 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  Multilevel Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Multilevel PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Wielopoziomowego Nukowania był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?