Advanced Open Water Diver PADI

Zaawansowany Kurs Nurkowania

Masz nieograniczone możliwości… więc wykonaj następny krok !

Na kursie AOWD PADI Zaawansowany kurs nurkowania… zobaczysz, że nurkowanie to niekończąca się przygoda…

Do kursu można przystąpić po uzyskaniu certyfikatu PADI Open Water Diver. Jest zatytułowany PADI Advanced Open Water Diver, ponieważ rozwija Twoją wiedzę i umiejętności nurkowe.

Opis Kursu

Zaawansowany Kurs Nurkowania PADI Advanced Open Water Diver ma na celu pogłębienie wiedzy i umiejętności podwodnych. Możesz zapisać  się natychmiast po uzyskaniu certyfikatu PADI Open Water Diver, niezależnie od poziomu umiejętności. Kurs pomaga w budowaniu pewności siebie w nawigacji, doskonaleniu umiejętności pływalności i wprowadza w różne dziedziny nurkowe. Takie jak nurkowanie wrakowe, nurkowanie nocne lub fotografia podwodna. Podczas  kursu wykonasz pięć nurkowań z przygodą: głębokie nurkowanie (powyżej 18 m), nurkowanie nawigacyjne i trzy dodatkowe wybrane nurkowania z przygodą, aby zdobyć certyfikat.

Zdobycie certyfikatu PADI Advanced Open Water Diver oznacza, że spełniłeś wymagania kursu. Centra nurkowe i ośrodki wymagają dowodu certyfikacji przed wypożyczeniem sprzętu do nurkowania, napełnieniem butli lub rezerwacją wycieczek nurkowych. Jako PADI Advanced Open Water Diver będziesz szkolony do maksymalnej głębokości 30 metrów  i będziesz mieć kwalifikacje do nurkowania w warunkach równie dobrych lub lepszych niż te, w których trenowałeś. To dopiero początek życia pełnego przygód nurkowych.

Części Kursu

Zaplanujesz swoją ścieżkę nauki z naszym instruktorem PADI, wybierając z długiej listy Adventure Dives. Wymagane są dwa nurkowania – nawigacja podwodna i nurkowanie głebokie.

Ty wybierasz pozostałe trzy, w sumie pięć nurkowań. Podczas Deep Adventure Dive nauczysz się, jak planować nurkowania aby radzić sobie z fizjologicznymi skutkami i wyzwaniami głębszego nurkowania. Podwodne nurkowanie przygodowe z nawigacją doskonali umiejętności nawigacji z kompasem i pomaga lepiej nawigować za pomocą cykli odbicia, wizualnych punktów orientacyjnych i czasu.

Inna wiedza i umiejętności, które zdobędziesz, różnią się w zależności od Twoich zainteresowań i przygód, które wybierzesz z Instruktorem – fotografia, kontrola pływalności, nurkowanie ze skuterem, odkrywanie wraków i wiele innych. 

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 15 lat dla kursu AOWD PADI
Wiek ukończone 12 lat dla kursu Junior AOWD PADI wiecej tutaj

Ukończony kurs:

PADI Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji
PADIJunior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Oprócz podstawowego sprzętu do nurkowania będziesz potrzebować kompasu i noża do nurkowania lub narzędzia tnącego do nurkowania. Będziesz także używać specjalistycznego sprzętu w zależności od wybranych nurkowań przygodowych.

Na przykład, użyjesz suchego skafandra do nurkowania w suchym skafandrze lub konfiguracji sidemount podczas Sidemount Adventure Dive. Twój Instruktor PADI wyjaśni sprzęt, którego potrzebujesz i może zasugerować dodatkowy sprzęt, taki jak latarka do nurkowania nocnego lub worek wypornościowy do nurkowania poszukiwawczego.

Odwiedź Nasze Centrum Nurkowe PADI lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z Naszych Instruktorów, aby dowiedzieć się więcej o sprzęcie potrzebnym do rozpoczęcia przygód w ramach kursu Advanced Open Water Diver.

Cena Kursu

Grupa

900 pln

Standard

1300 pln

VIP

2000 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI Advanced Open Water Diver- aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email albo bezpośrednio odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Advanced Open Water Diver PADI ?

Wybierz sobie ciekawą specjalizację PADI pełną listę prowadzonych w Naszym Centrum Nurowym PADI specjalizacji masz tutaj.

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy