Kurs Nurkowania z Boją - Delayed Surface Marker Buoy (DSMB) PADI

Wielu nurków nie pomyślałoby o nurkowaniu z boją znakującą  wynurzenie z opóźnieniem powierzchniowym (DSMB, a w niektórych miejscach jest to uważane za wymagane wyposażenie bezpieczeństwa). Wiedza o tym, jak prawidłowo rozmieścić i zarządzać DSMB jest cennymi umiejętnościami zdobytymi podczas tego kursu.

Opis

Łodzie i prądy to dwa wspólne czynniki związane z wieloma miejscami nurkowymi. Żeglarze nie zawsze rozpoznają, że w okolicy są nurkowie, a prąd może cię ponieść dalej, niż się spodziewano. Uruchomienie boi do oznaczania powierzchni do wynurzenia z opóźnieniem (DSMB) może ostrzec innych o Twojej lokalizacji przed wynurzeniem. Dodając kolejną warstwę bezpieczeństwa, możesz również użyć liny DSMB do zakończenia przystanku bezpieczeństwa, co jest korzystne w nurcie lub gdy nie ma innych odniesień wizualnych. Weź udział w tym kursie, aby poznać wszystkie korzystne zastosowania DSMB.

Części kursu Nurkowania z Boją

Boje znakowe służą różnym celom, a dowiesz się o popularnych typach DSMB wraz z kołowrotkami używanymi do ich kontrolowania. Podczas dwóch nurkowań treningowych przećwiczysz:

  • Przygotowanie i przechowywanie DSMB i szpuli.
  • Wystrzeliwanie DSMB z pozycji stacjonarnej i ze środkowej części wody.
  • Pływanie podczas holowania DSMB oraz zarządzanie kołowrotkiem i linką.
  • Wykonywanie przystanku bezpieczeństwa przy użyciu linii DSMB.

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie go.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 12 lat

Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji
Junior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Oprócz podstawowego sprzętu do nurkowania będziesz potrzebować DSMB i kołowrotka. Twój instruktor PADI może zasugerować dodatkowy sprzęt w zależności od funkcji i widoczności miejsca nurkowego.

Cena Kursu

Grupa

400 pln

Standard

500 pln

VIP

800 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI DSMB Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Delayed Surface Marker Buoy (DSMB) PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Nurkowanie z Boją był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?