Kurs Identyfikacja Ryb - Fish Identyfication AWARE

Ciesz się nurkowaniem jeszcze bardziej, gdy potrafisz rozpoznać i zidentyfikować rodziny ryb i ich cechy.

Opis

„Co to była za ryba?” to częste pytanie słyszane po nurkowaniu. Jeśli chcesz być płetwonurkiem z odpowiedziami, zamiast zadawać pytania, weź udział w kursie specjalizacji z identyfikacji ryb. Będziesz cieszyć się nurkowaniem jeszcze bardziej, gdy rozpoznasz stwory, które widzisz i potrafisz zidentyfikować główne rodziny ryb i ich cechy.

Części kursu Identyfikacja Ryb

Kiedy nauczysz się rozpoznawać rodzaje ryb, które widzisz, po nurkowaniu z akwalungiem łatwiej będzie Ci określić dokładne gatunki. Na przykład ryba motyl na Karaibach ma podobny kształt do ryby motyla w Azji Południowo-Wschodniej, ale kolory i oznaczenia mogą być bardzo różne. Jeśli wiesz, do jakiej rodziny ryb należy, możesz łatwiej sprawdzić lokalną nazwę lub przynajmniej móc inteligentnie zapytać miejscowego instruktora nurkowania, co widziałeś. Podczas dwóch nurkowań dowiesz się:

  • Jak rozpoznać cechy lokalnych rodzin i gatunków ryb.
  • Techniki i strategie pomiaru ryb.
  • O działaniach w ramach projektu AWARE, które mogą pomóc w ochronie organizmów wodnych

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś Instruktora o zaliczenie go.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 10 lat

Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji

Junior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji

Sprzęt

Oprócz korzystania z podstawowego sprzętu do nurkowania, będziesz potrzebować tabliczki do zapisywania tego, co widzisz, i karty identyfikacyjnej ryby, jeśli jest dostępna w Twoim regionie. Twoje Centrum Nurkowe DECO i Nasi Instruktorzy mogą zasugerować dodatkowy sprzęt lub referencje w zależności od tego, co prawdopodobnie zobaczysz na swoich nurkowaniach.

Cena Kursu

Grupa

200 pln

Standard

300 pln

VIP

400 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI Identyfikacja Ryb – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas e-mail bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Identyfikacja Ryb PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Fish Identyfikacion był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?