Skin Diver PADI

Nurek Powierzchniowy

Przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Naucz się technik nurkowania z rurką i skafandrem, w tym sprawdzania pływalności, pływania na powierzchni, usuwania wody z fajki i wykonywania bez wysiłkowych nurkowań powierzchniowych.

Opis Kursu

Nurkowanie z rurką podczas nurkowania na wstrzymanym oddechu w celu obserwacji życia wodnego z bliska i osobiście. To świetny sposób na odkrywanie podwodnego świata, gdy nie możesz nurkować lub nurkowanie z akwalungiem nie jest twoją sprawą.

Kurs PADI Skin Diver nauczy Cię, jak cieszyć się obserwowaniem życia pod powierzchnią i wygodnie zapuszczać się pod wodę podczas krótkich wizyt, niezależnie od tego, czy nurkujesz w lokalnym słodkowodnym jeziorze, czy w wielkim błękitnym oceanie, w domu lub na wakacjach w miejscu nurkowym.

Aby zapisać się na kurs PADI Skin Diver, musisz mieć co najmniej 8 lat. Potrzebujesz odpowiednich umiejętności pływackich i komfortu w wodzie. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.

Części Kursu

Kurs PADI Skin Diver nauczy Cię:

  • Jak wybrać, dopasować i używać sprzętu do nurkowania z ABC.
  • Podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące przebywania w wodzie i wokół niej.
  • Techniki nurkowania z ABC, w tym sprawdzanie pływalności, pływanie na powierzchni, usuwanie wody z fajki i wykonywanie bez wysiłkowych nurkowań powierzchniowych.
  • Wybranie się na opcjonalne nurkowanie w lokalnym miejscu nurkowym.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 8 lat

Podstawowe umiejętności pływackie

Sprzęt

Kurs PADI Skin Diver uczy, jak korzystać z podstawowego sprzętu do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, kamizelki do nurkowania, ochrony przed ekspozycją, takiej jak kombinezon do nurkowania i obciążników do nurkowania w razie potrzeby.

Sprawdź w naszym Centrum o sprzęcie potrzebnym do tego kursu i uzyskaj porady dotyczące nurkowania ze ABC od swojego instruktora PADI.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy