Kurs Odświeżający Umiejętności Nurkowe - ReActivate Scuba Refresher Program PADI

Zaktualizuj swoje umiejętności nurkowania i wiedzę dzięki szybkiemu odświeżeniu nurkowania z kursu PADI Open Water Diver, zanim wskoczysz z powrotem do wody.

Opis

Nie nurkowałeś ostatnio i chcesz szybko odświeżyć umiejętności? Program PADI ReActivate™ to doskonały sposób na aktualizację wiedzy nurkowej i powtórzenie podstawowych umiejętności nurkowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tylko kilku przypomnień, czy chcesz bardziej kompleksowej recenzji, ten program zapewnia angażujące, przepisowe przypomnienie zasad i procedur nurkowania.

Program składa się z dwóch komponentów:

  • przegląd wiedzy, który obejmuje interakcję z ReActivate eLearning
  • odświeżenie umiejętności nurkowych, które uzupełnia PADI Professional.

Po pomyślnym ukończeniu obu elementów, PADI Diver otrzymuje zastępczą kartę certyfikacyjną z datą „ReActivated Thru”. Nurkowie początkowo certyfikowani przez inne organizacje szkoleniowe (z potwierdzeniem co najmniej podstawowego certyfikatu) otrzymują karty ReActivate Recognition Cards.

Części kursu Odświeżającego Umiejętności Nurkowe

ReActivate eLearning składa się z 20 głównych sekcji ze scenariuszami, które pomogą Ci przypomnieć sobie i zastosować to, co wiesz i chcesz odświeżyć w zintegrowany sposób. Odpowiesz na kilka pytań i albo przejdziesz do następnej sekcji, albo przejrzysz dodatkowe informacje, aby uzyskać więcej szczegółów. Jest intuicyjny i interesujący. Przykłady tematów sekcji obejmują:

  • przygotowanie do nurkowania
  • nurkowanie z łodzi
  • komputery nurkowe
  • Morskie życie
  • radzenie sobie z problemami
  • zdrowie i kondycja nurkowań

Aby uzupełnić swoją wiedzę, zostaniesz poproszony o dokończenie szybkiego przeglądu. ReActivate eLearning obejmuje również przegląd umiejętności nurkowania z demonstracjami wideo oraz przeglądami RDP i wzbogaconym nurkowaniem na powietrzu.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 10 lat

Scuba Diver lub równoważny z innej organizacji
Junior Scuba Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Będziesz potrzebować podstawowego sprzętu do nurkowania, aby wziąć udział w kursie odświeżającym umiejętności pływania na wodach basenopodobnych. Twój instruktor PADI może również zabrać Cię na nurkowanie na wodach otwartych i wyjaśni Ci dodatkowy sprzęt, jakiego możesz potrzebować, taki jak pianka do pływania lub suchy skafander dla lokalnych warunków nurkowania.

Odwiedź Twoje centrum nurkowe DECO aby dowiedzieć się więcej o sprzęcie, którego będziesz potrzebować do kontynuowania swoich przygód nurkowych.

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  ReActivate Scuba Refresher Program- aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?