Kurs Nurkowania Pod Lodem PADI Ice Diver

Nurkowanie pod lodowe to jedna z najbardziej ryzykownych specjalności nurkowania. Poznaj role i obowiązki personelu pomocniczego, sprzetu i nurków bezpieczeństwa. Zobacz piękno, którego niewielu innych kiedykolwiek doświadczyło.

Opis

Jeśli spodobają Ci się ekstremalne, niezwykłe i wymagające scenariusze nurkowania, spróbuj nurkowania pod lodem. Nurkowanie podlodowe jest jedną z najbardziej ryzykownych specjalności nurkowania, ponieważ mierzysz się z warunkami i widzisz piękno, którego niewielu innych kiedykolwiek doświadczyło. Dodatkowo możesz mieć szansę pobawić się wydychanymi bąbelkami na dnie lodu. Pokaż swoją kartę certyfikacyjną PADI Ice Diver, aby uzyskać natychmiastowy szacunek i zwykle wiele pytań od innych nurków o to, jak to jest pod lodem.

Aby zapisać się na kurs Ice Diver, musisz być PADI Advanced Open Water Diver i mieć ukończone 18 lat.

Części kursu nurkowanie Pod Lodem

Praca zespołowa jest niezbędna do nurkowania pod lodem, więc zaczniesz od poznania ról i obowiązków personelu pomocniczego, przetargów i nurków bezpieczeństwa. Omówisz również rodzaje lodu, wybór miejsca i przygotowanie terenu, skutki zimna, procedury awaryjne i kwestie związane ze sprzętem. Podczas trzech ściśle nadzorowanych nurkowań lodowych będziesz ćwiczyć:

  • Korzystanie ze specjalistycznego sprzętu do nurkowania pod lodem i lin bezpieczeństwa.
  • Sygnały i komunikacja wraz z technikami utrzymywania i zabezpieczania linii.
  • Postępowanie z problemami i procedury bezpieczeństwa nurka.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 18 lat

Advanced Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji

Sprzęt

Oprócz podstawowego sprzętu do nurkowania na pewno zechcesz nurkować w suchym skafandrze. Twój instruktor PADI  zasugeruje inny sprzęt odpowiedni do nurkowania pod lodem, taki jak składana fajka, która mieści się w kieszeni,  i inny techniczny sprzęt do nurkowania.

Cena Kursu

Grupa

750 pln

Standard

1000 pln

VIP

1500 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  Ice Diver- aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

 

Co po kursie Nurkowania Pod Lodem PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Nurkowanie pod lodem był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?