Dla Dzieci

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody

Kursy i programy PADI prowadzone w naszym centrum dla dzieci.

Doświadcz nurkowania pod bezpośrednim nadzorem PADI Pro. Pierwsze wdechy weź pod wodą w wodzie płytszej niż 2 metry. Dla dzieci w wieku co najmniej 8 lat.

Seal Team PADI

PADI Seal Team jest dla młodych płetwonurków, którzy szukają pełnej akcji zabawy w basenie, wykonując ekscytujące misje wodne. Rób fajne rzeczy w basenie i spotykaj się z przyjaciółmi.

Discover Snorkeling PADI

Program Nurek Powierzchniowy DISCOVER SNORKELLING  przeznaczony jest dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, więc jeśli ukończyłeś 5 lat i Ty możesz rozpocząć wspaniałą przygodę z nurkowaniem „na fajce”.

Skin Diver PADI

Naucz się technik nurkowania z rurką i skafandrem, w tym sprawdzania pływalności, pływania na powierzchni, usuwania wody z fajki i wykonywania bez wysiłkowych nurkowań powierzchniowych.

Junior Open Water Diver PADI

Podczas kursu Junior PADI Open Water Diver nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć by odkrywać podwodny świat używając akwalungu. Większość ludzi uważa to za satysfakcjonujące wyzwanie.

Junior Advanced Open Water Diver PADI

Do kursu można przystąpić po uzyskaniu certyfikatu PADI Junior Open Water Diver. Jest zatytułowany PADI Junior Advanced Open Water Diver, ponieważ rozwija Twoją wiedzę i umiejętności nurkowe.

Junior Rescue Diver PADI

Naucz się zapobiegać problemom w wodzie i radzić sobie z nimi, a także nabrać pewności siebie jako nurek. To trudne, ale bardzo satysfakcjonujące.

Junior Master Scuba Diver PADI

Dołącz do najlepszych z najlepszych, elitarnej grupy szanowanych nurków, którzy zdobyli ten stopień zarówno dzięki znaczącemu doświadczeniu, jak i wszechstronnemu wyszkoleniu.