OWD PADI Podstawowy Kurs Nurkowania tylko z doświadczeni instruktorzy najpopularniejszy kurs  PASZPORT do przygody 5**** Centrum Nurkowe PADI od 10 roku życia baseny teoria nurkowania nowa PASJA życia Open Water Diver do 18 metrów głębokości niezapomniana przygoda DECO

Open Water Diver PADI

Podstawowy Kurs Nurkowania

Twoja przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Przeczytaj podręcznik i obejrzyj filmy.
Wskocz do basenu i naucz się niezbędnych umiejętności.
Doświadcz czterech nurkowań na wodzie otwartej i nabierz doświadczenia.

Opis kursu OWD PADI

Podczas kursu PADI Open Water Diver nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć by odkrywać podwodny świat używając akwalungu. Większość ludzi uważa to za satysfakcjonujące wyzwanie.

Kurs PADI Open Water Diver obejmuje trzy części: rozwój wiedzy, nurkowania na wodach basenopodobnych i nurkowania na wodach otwartych. Rozwój wiedzy obejmuje zasady, koncepcje i terminy.  Musisz je znać, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i przyjemność z nurkowania. W trakcie  nurkowań na wodach basenopodobnych uczysz się i ćwiczysz umiejętności nurkowania w basenie lub wodzie o warunkach zbliżonych do basenu. Spodoba ci się zrobienie jednego lub więcej mini-nurkowań. Poprowadzą cię przez te same kroki, które wykonujesz podczas nurkowań na wodach otwartych. Aby ukończyć szkolenie, zastosuj i zademonstruj to, czego nauczyłeś się podczas czterech nurkowań na wodach otwartych w lokalnym miejscu nurkowym.

Wyzwanie

Podstawowy Kurs Nurkowania OWD PADI

Twoja przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Zdobycie certyfikatu PADI Open Water Diver oznacza, że ​​spełniłeś wymagania kursu. Centra nurkowe i ośrodki wymagają dowodu certyfikacji przed wypożyczeniem sprzętu do nurkowania, napełnieniem butli lub rezerwacją wycieczek nurkowych. Jako PADI Open Water Diver będziesz szkolony do maksymalnej głębokości 18 metrów  i będziesz mieć kwalifikacje do nurkowania w warunkach równie dobrych lub lepszych niż te, w których trenowałeś. To dopiero początek życia pełnego przygód nurkowych.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 15 lat dla kursu OWD PADI
Wiek ukończone 10 lat dla kursu Junior OWD PADI wiecej tutaj

 

Podstawowa umiejętność pływania
Medycznie przystosowany do nurkowania

Dobrochna Didłuch
Dobrochna DidłuchDECO Instructor Nurkowania
Czytaj więcej
Na basenie jest super zabawa, uczymy się umiejętności które wykorzystujemy podczas nurkowania na wodach otwartych. Na ostatnim wyjeździe na Via Sport Diving Marina "Koparki" duma mnie rozpierała, moi Kursanci zaprezentowali wspaniale swoje umiejętności czego byłam pewna, bo od pierwszych zajęć było widać, że woda to ich żywioł. Ale pomimo niewielkiego wzrostu mają ogromne serca i zapał, nawet łapanie bąbli powietrza swojej siostry może sprawiać frajdę. Szkolenie i nurkowanie z dziećmi jest wymagające, ale ich nastawienie i pozytywna energia napędza do działania

Niesamowite zwierzęta spotkasz nakażdym nurkowaniu

Czy to na bliskim wyjeździe czy na dalekiej wyprawie podwodny świat zawsze Cię zadziwi.

Nie wiesz czy jesteś gotowy na cały kurs ? Zapisz się na program ODKRYJ NURKOWANIE

Discover Scuba Diving PADI to pierwsza lekcja nurkowania dla osób jeszcze nie zdecydowanych
Zobacz szczegóły

SPRZĘT

Na kursie PADI Open Water Diver nauczysz się obsługi podstawowego sprzętu do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, regulatora, urządzenia do kontroli pływalności i butli. Sprzęt, którego będziesz używał na tym kursie, różni się w zależności od tego, czy nurkujesz w wodach tropikalnych, umiarkowanych czy zimnych.

W naszym centrum nurkowym DECO nie wymagamy od Ciebie własnego sprzętu. Wręcz odradzamy zakup własnego sprzętu przed rozpoczęciem kursu. Nasz doświadczony instruktor PADI pomoże Ci dobrać sprzęt dopasowany do twoich przyszłych planów.

Zalecamy jedynie zakup własnej maski i fajki podczas kursu

Znajdź Nas na Facebooku

Cena Kursu

Grupa

1500 pln

Standard

2000 pln

VIP

5000 pln