Open Water Diver PADI

Podstawowy Kurs Nurkowania

Twoja przygoda w nurkowaniu zaczyna się właśnie tutaj.

Przeczytaj podręcznik i obejrzyj filmy.
Wskocz do basenu i naucz się niezbędnych umiejętności.
Doświadcz czterech nurkowań na wodzie otwartej i nabierz doświadczenia.

Opis

Podczas kursu PADI Open Water Diver nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć by odkrywać podwodny świat używając akwalungu. Większość ludzi uważa to za satysfakcjonujące wyzwanie.

Kurs PADI Open Water Diver obejmuje trzy części: rozwój wiedzy, nurkowania na wodach basenopodobnych i nurkowania na wodach otwartych. Rozwój wiedzy obejmuje zasady, koncepcje i terminy.  Musisz je znać, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i przyjemność z nurkowania. W trakcie  nurkowań na wodach basenopodobnych uczysz się i ćwiczysz umiejętności nurkowania w basenie lub wodzie o warunkach zbliżonych do basenu. Spodoba ci się zrobienie jednego lub więcej mini-nurkowań. Poprowadzą cię przez te same kroki, które wykonujesz podczas nurkowań na wodach otwartych. Aby ukończyć szkolenie, zastosuj i zademonstruj to, czego nauczyłeś się podczas czterech nurkowań na wodach otwartych w lokalnym miejscu nurkowym.

Zdobycie certyfikatu PADI Open Water Diver oznacza, że ​​spełniłeś wymagania kursu. Centra nurkowe i ośrodki wymagają dowodu certyfikacji przed wypożyczeniem sprzętu do nurkowania, napełnieniem butli lub rezerwacją wycieczek nurkowych. Jako PADI Open Water Diver będziesz szkolony do maksymalnej głębokości 18 metrów  i będziesz mieć kwalifikacje do nurkowania w warunkach równie dobrych lub lepszych niż te, w których trenowałeś. To dopiero początek życia pełnego przygód nurkowych.

Części kursu OWD

Kurs PADI Open Water Diver składa się z trzech elementów:

  • Teorii nurkowania (samodzielnej nauki i nauki w klasie, lub online) żeby zrozumieć podstawowe zagadnienia nurkowania
  • Zajęć Basenowych żeby nauczyć się podstawowych umiejętności nurkowych
  • Nurkowań na Wodach Otwartych żeby użyć tych umiejętności i eksplorować ! 

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 15 lat dla kursu OWD PADI
Wiek ukończone 10 lat dla kursu Junior OWD PADI wiecej tutaj

Podstawowa umiejętność pływania
Medycznie przystosowany do nurkowania

Sprzęt

Na kursie PADI Open Water Diver nauczysz się obsługi podstawowego sprzętu do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, regulatora, urządzenia do kontroli pływalności i butli. Sprzęt, którego będziesz używał na tym kursie, różni się w zależności od tego, czy nurkujesz w wodach tropikalnych, umiarkowanych czy zimnych.

W naszym centrum nurkowym DECO nie wymagamy od Ciebie własnego sprzętu. Wręcz odradzamy zakup własnego sprzętu przed rozpoczęciem kursu. Nasz doświadczony instruktor PADI pomoże Ci dobrać sprzęt dopasowany do twoich przyszłych planów.

Zalecamy jedynie zakup własnej maski i fajki podczas kursu

Cena Kursu

Grupa

1200 pln

Standard

1700 pln

VIP

4000 pln

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy