Discover Scuba Diving PADI

Odkryj Nurkowanie

Twoja pierwsza lekcja nurkowania

Zabierzemy Cię pierwszy raz podwodę i nauczymy jak używać sprzętu do nurkowania, jakie są podstawowe znaki nurkowe do komunikowania się pod wodą oraz wykonywać podstawowe umiejętności jak oczyszczanie automatu czy maski z wody.

Weź udział w tym kursie jeśli

Chcesz sprawdzić czy lubisz nurkować

By wziąć pierwszy oddech pod wodą

Zobaczyć jak wygląda podwodny świat pod lustrem wody

Lub po prostu wahasz się czy Podstawowy Kurs Nurkowania PADI OWD jest dla Ciebie.

O kursie

Discover Scuba Diving PADI

Odkryj Nurkowanie DSD PADI

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda nurkowanie, zanim zdecydujesz się zdobyć certyfikat nurkowy PADI Open Water Diver? Podczas programu Discover Scuba® Diving możesz po raz pierwszy spróbować nurkowania w basenie.

Wysoko wyszkolony PADI® Instruktor zapewni sprzęt do nurkowania, wyjaśni podstawowe umiejętności nurkowania i odpowie na wszelkie Twoje pytania.

Spróbuj nurkowania

Jeśli interesujesz się nurkowaniem, ale nie jesteś pewien, czy chcesz zapisać się na kurs certyfikacyjny, Discover Scuba Diving to doskonały sposób na przetestowanie Twojego pomysłu zostania nurkiem. W bardzo krótkim czasie nauczysz się podstawowych umiejętności nurkowania i weźmiesz pierwsze oddechy pod wodą.

Krok Pierwszy

PADI eLearning

Samodzielna nauka

Przygotuj się na przygodę Discover Scuba Diving z PADI DSD eLearning™. Skorzystaj z komputera lub urządzenia mobilnego, aby poznać podstawy bezpieczeństwa nurkowania, zanim wejdziesz do wody.

Skontaktuj się z Nami , aby uzyskać dostęp do DSD eLearning i zaplanować swoją pierwszą przygodę z nurkowaniem.

Zaangażowanie czasowe eLearningu: 20-30 min

Krok drugi

Z Twoim instruktorem nurkowania PADI

Nasz profesjonalista PADI dopasuje ci sprzęt do nurkowania i wyjaśni, jak go używać. W naszym komfortowym basenie. Będziesz ćwiczyć podstawowe umiejętności nurkowe, a następnie wykonasz swoje pierwsze nurkowanie na głębokość 4 m a potem będziesz mieć czas wolny na zabawę pod wodą.

Wymagania wstępne: Żadnych
Całkowite zaangażowanie czasowe: 3-4 godziny
Minimalny wiek: 10 lat

Cena Kursu

Grupa

220 pln

Standard

300 pln

VIP

600 pln

Kursy DSD w prezencie i udostępnianie.

Chcesz podzielić się programem lub podarować niekończącą się przygodę? Możesz teraz kupić DSD PADI  i podzielić się nim z wybraną przez siebie osobą! Niezależnie od tego, czy kupujesz kurs jako prezent, czy chcesz przekazać go członkom rodziny – jest to bardzo proste.

  1. Po zakupie kursu dostaniesz od Nas kod e-learningowego możesz zalogować się na swoje konto PADI, aby uzyskać dostęp do kursu.
  2. Z pulpitu nawigacyjnego przejdź do szczegółów ucznia i zarządzaj swoimi kursami.
  3. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz rozpocząć eLearning samodzielnie, czy „Udostępnić kurs”.
  4. Aby udostępnić kurs, po prostu kliknij „Udostępnij kurs” i wprowadź adres e-mail odbiorcy, któremu chcesz udostępnić kurs.
  5. Odbiorca otrzyma wiadomość e-mail w celu utworzenia lub zalogowania się na swoje konto PADI w celu rozpoczęcia kursu.

Wymagania medyczne

Nurkowanie wymaga minimalnego poziomu zdrowia i sprawności. Przewlekłe schorzenia, niektóre leki i/lub niedawna operacja mogą wymagać uzyskania pisemnej zgody lekarza przed nurkowaniem.

Unikaj rozczarowań, pobierz i przejrzyj formularz Diver Medical, aby upewnić się, że nie będziesz potrzebować zgody lekarza na nurkowanie przed zapisaniem się na kurs nurkowania.

Wymagania wstępne i minimalny wiek

Minimalny wiek: 10 lat

Wymagania wstępne: Brak

Wybierz nasze 5***** Centrum Nurkowe IDC PADI

Wybierając nasze 5***** Centrum Nurkowe DECO IDC PADI. Wspierasz lokalny biznes, poznasz nurkujacych ludzi mieszkających blisko Ciebie. Dowiesz się więcej o lokalnych nurkowaniach. Planujesz podróż ? Zachęcamy Cię do zrobienia programy DSD PADI Odkryj Nurkownie przed wakacjami. Może zdecydujesz się po nim na cały kurs i z wakacji przywieziesz niezapomniane wrażenia.

Inne koszty i sprzęt do nurkowania

Nasze Centrum  Nurkowe zapewni cały potrzebny sprzęt. Wystarczy zabrać ze sobą strój kąpielowy i ręcznik.

Koszt zależy od wielkości grupy sprawdź cenę w naszym cenniku.

W przypadku kursów w wersji Standard i Vip istnieje możliwość odliczenia ceny programu DSD od ceny Podstawowego Kursu Nurkowania PADI OWD w limitowanym czasie po ukończeniu programu. Sprawdź w Naszym cenniku lub skontaktuj się z Nami.

Zaangażowanie czasowe

PADI eLearning: 20-30 min

Cały program: 3-4 godziny

Dostępne języki

Materiały eLerningowe możemy zamówić w następujących językach:
Polski, angielski, arabski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, chorwacki, czeski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, norweski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tagalski, tajski, turecki

Zajęcia w basenie możemy poprowadzić w następujących językach:
Polski, angielski, arabski, niemiecki, rosyjski, hiszpański

Wymagania systemowe

DSD eLearning jest przeznaczony do pracy na urządzeniach z systemem Android™ i Apple® iOS oraz w przeglądarkach komputerowych wymienionych poniżej:

Chrom
Safari
Edge
Firefoxa
Aby zapewnić najlepsze działanie laptopa lub komputera stacjonarnego, upewnij się, że Twoja przeglądarka jest aktualna.

Aby zapewnić idealne wrażenia mobilne, urządzenia nie powinny być starsze niż trzy modele i działać z najnowszym systemem operacyjnym.

Po tym kursie

Discover Scuba Diving nie jest zakończony certyfikacją, ale możesz wykorzystać zdobytą wiedzę do uzyskania certyfikatu PADI Open Water Diver.

Jeśli rozpoczniesz Podstawowy Kurs Nurkowania PADI OWD po tym programie zostanie on zaliczony jako pierwszy moduł Twojego kursu. Jeśli zdecydujesz się bezpośrednio po programie na dalsze szkolenie będziesz mógł odliczyć wartość programu od ceny kursu OWD. Sprawdź Nasze cenniki.

Znajdź Nas na Facebooku