Kurs Nurkowania na Wrakach PADI Wreck Diver

Statki, samoloty, a nawet samochody są fascynujące do odkrywania i zwykle tętnią życiem wodnym. Każde nurkowanie wrakowe daje szansę na nowe odkrycie.

Opis

Niezależnie od tego, czy zostały zatopione jako sztuczna rafa dla płetwonurków, czy zagubione w wyniku wypadku, wraki są fascynującymi oknami do przeszłości. Statki, samoloty, a nawet samochody są fascynujące do odkrywania i zwykle tętnią życiem wodnym. Każde nurkowanie wrakowe daje szansę na odkrycie, potencjalnie odblokowanie tajemnicy lub szpiegowanie czegoś, co przeoczyli inni. Kurs specjalistyczny PADI Wreck Diver jest popularny, ponieważ oferuje satysfakcjonujące przygody podczas obserwacji odpowiedzialnych praktyk nurkowania wrakowego.

Jeśli masz co najmniej 15 lat i zdobyłeś certyfikat PADI Adventure Diver lub wyższy, możesz zapisać się na kurs specjalizacji Wreck Diver.

Części kursu Nurkowania na Wrakach

Twoje szkolenie rozpoczyna się od zapoznania się z wytycznymi dotyczącymi badania i poszanowania wraków. Dowiesz się również:

  • Względy bezpieczeństwa podczas nawigacji i eksploracji wraków.
  • Geodezja i mapowanie wraku.
  • Korzystanie z linek penetracyjnych i kołowrotków do  eksploracją.
  • Techniki pozwalające uniknąć wzbijania się mułu lub niepokojenia wraku i jego mieszkańców.

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie. 

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 15 lat

Advanced Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji

Sprzęt

Będziesz potrzebować podstawowego sprzętu do nurkowania, a także latarki do nurkowania, aby zajrzeć do wraku, tabliczki i kompasu podwodnego do mapowania i nawigacji oraz linki i kołowrotka do ćwiczenia penetracji wraku. Twój instruktor PADI  może zasugerować inny sprzęt odpowiedni do nurkowania na wrakach w Twojej okolicy.

Cena Kursu

Grupa

750 pln

Standard

1000 pln

VIP

1500 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI  Wreck Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

 

Co po kursie Nitrox PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Nurkowania na Wrakach był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?