Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Gramy z WOŚ i WOŚP Kalis ❤️❤️❤️❤️
Zapraszamy do licytacji programu Odkryj Nurkowanie DSD PADI
Zaproście znajomych , którzy chcą spróbować nurkowania lub dajcie im program w prezencie i nie bądźcie skąpi.
Więcej informacji o Odkryj Nurkowanie PADI DSD znajdziecie na naszej stronie
nurkowanie.kalisz.pl/odkryj-nurkowanie-dsd-padi

Tutaj linki do aukcji allegro:
1. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147318373
2. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147311446
3. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147312884
4. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147312343
5. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147317049
6. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147310610
7. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147313462
8. allegro.pl/oferta/kurs-nurkowania-dsd-padi-sztab-887-13147209132
See MoreSee Less

3 days ago

12 prac DECO czyli nieobiektywny przegląd 2022

Styczeń to tradycyjny czas podsumowań ale również postanowień noworocznych i planów. Więc nie mogło by się obyć bez Naszego podsumowania roku. Jesteśmy ciekawi co Wam się najbardziej podobało … dajcie nam znać w lajkach i komentarzach.

Najprawdopodobniej nie wziąłeś udziału we wszystkich „pracach” ale zależy nam na Twojej opinii. Więc proszę nie krępujcie się poświęcić pięć minut na konstruktywny dla Nas komentarz.

1. Projekt RAFA , zaczęliśmy z przytupem w styczniu w AQUAPARK KALISZ i zabraliśmy rekordową liczbę 330 osób pod wodę. Potem dwie letnie RAFY na każdej bawiliśmy się świetnie w lipcu w Kaliszu zabraliśmy prawie 200 osób a we wrześniu na Basen Olimpijska prawie 150 osób.
Ten projekt jest już kontynuowany zapraszamy Was wszystkich do pracy przy najbliższej RAFA na basenie AQUAPARK Kalisz.

2. Stypendium im. Bogumiła Dopierały. Wspólnie z Fundacja Akademia Zdrowia, Morka.pl , WOPR Ostrów Wielkopolski , napisaliśmy program szkolenia dla Ochotniczych Straży Pożarnych RATOWNIK WODNY OSP. W pierwszym roku Fundacja przyjęła na program 40 uczestników. Z 10 jednostek z regionu. Jesteśmy dumni że możemy brać udział w tak ważnym szkoleniu. Oczywiście w tym roku kontynuujemy działania.

3. KOPARKI – w tym sezonie udało Nam się zrobić trzy epickie wyjazdy na kamieniołom w Jaworznie. Każdy był inny i niepowtarzalny ale wspólne cechy spróbujemy podsumować. Cieszyły się duża frekwencja, ZAWSZE mieliśmy świetną pogodę , nurkowania były zachwycające a rekordziści robili po sześć na jednym wyjeździe, od wieczornych pogaduch bolały brzuchy ze śmiechu, wszyscy mocno podnosili swoje umiejętności bo kreatywnie używaliśmy topografii zalanego kamieniołomu no i wszystkim na terenie bazy ciekła ślinka na zapach naszych pieczonych ziemniaków i zupki z De Cocociołek. Ten rok nie może obejść się bez tej pozycji na Naszej liście.

4. Baseny DECO – wszyscy doskonale wiecie że mamy zajęcia na basenie dwa razy w tygodniu, do czerwca były to wtorki i środy od września to poniedziałki i czwartki. Ale nadal zdarzają się osoby zdziwione ,że poza zajęciami w ramach kursów na które przychodzicie można przychodzić na dodatkowe baseny, Ci z Was którzy chodzili lub chodzą na te dodatkowe baseny czy aby wasze umiejętności nie są wynoszone na nowe poziomy ? Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany na ten sezon to PILNIE kontaktuj się z Dobrochna Didłuch i napraw to. Bo baseny będą 😊

5. Jedno dniowe Wody Otwarte Kursów DECO – nie próbujemy nawet liczyć ile razy w tym roku wyjechaliśmy na Budzisław, Honoratkę, Piechcin. Zawsze tłumnie Nam towarzyszyliście. To były pracowite dni dla Nas pełne emocji dla Was. Przełamywaliśmy z Wami lęki , zabieraliśmy pierwszy raz do prawdziwej wody, zaliczaliśmy głębokości. Nauczyliśmy mnóstwa umiejętności , korygowaliśmy wasze błędy ale i motywowaliśmy do dalszej pracy. Wydaje się Nam że to wszystko w niesamowitej atmosferze. Karmił was De Cocociołek i nasz grill. Nawet w najpochmurniejszy dzień wiatr specjalnie dla Nas rozwiewał chmury i wychodziło słońce. Szkoliliśmy Was z całego spektrum kursów nurkowania. Ale wielu z Was dołączało do Nas tak po prostu zanurkować z Nami. Zapraszamy oczywiście w tym sezonie , dodali byście jeszcze jakieś lokalizacje ?

6. Zdjęcie na dzień dobry – tak to prawda że dużo publikowaliśmy na FB w 2022 ale to wynikało z tego że po prostu dużo robiliśmy. Nasze zdjęcia które każdego dnia o 7:00 pojawiały się na FB miały za zadanie umilić Wam dzień przy porannej kawie. A gdy zaczęliście sami pojawiać się na tych zdjęciach miało być jeszcze przyjemniej. Zdjęcia Was z Naszych wypraw. Jeśli chcecie żeby ten projekt wrócił musicie tu GŁOŚNO dać znać i … Jeździć na Nasze wyprawy jak chcecie oglądać swoje zdjęcia.

7. Wyprawy – to po to przychodzicie do Nas. Żeby nurkować. A najlepiej nurkuje się na wakacjach. Dominik zadbał żeby jesienny wyjazd do Egiptu był niezapomniany. Kto może lepiej pokazać kraj niż człowiek który przemierzył go wzdłuż i w szerz. Może lepiej niech Ci ,którzy byli się wypowiedzą jak było. Bo patrząc na zdjęcia … wyjątkowo. W tym roku majówka w Egipcie, weekend czerwcowy na legendarnej wyspie VIS w Chorwacji, wrzesień safari wrakowe po morzu czerwonym , a koniec roku może by tak Wietnam albo Laguna Chuck. Co wy na to ?

8. Piknik Rodziny DECO – pierwsza taka impreza mamy nadzieje że nie ostatnia. Cały Basen Olimpijska był do Naszej dyspozycji. Nurkowanie Nocne na Rafie, w gejzerze , w prądzie w bąbelkach… proszę bardzo. Przyszliście całymi rodzinami z dziećmi i znajomymi. Nawet wredna pogoda nie przeszkodziła Nam w cudownej zabawie. Jak na piknik przystało zabraliście kosze pełne frykasów. Dobrochna stwierdziła po tej imprezie , że Dominik jest mistrzem organizacji spontanicznych imprez. Zgadzacie się z tym ? Od momentu kiedy ją wymyślił do realizacji było … 6 dni. A odwiedziło Nas grubo ponad 100 osób.

9. DIVESNIGHT – jeśli mowa o spontanicznych imprezach. DECO tutaj na organizację mieliśmy tylko chwilkę więcej. Co nie przeszkodziło Nam zorganizować z najlepszą baza w Polsce Baza Nurkowa HONORATKA co potwierdza certyfikat Baltictech wyjątkową noc z nocnym nurkowaniem. O 20:22 razem z 1527 nurkami w 150 miejscach nurkowych rozsianych po 25 krajach weszliśmy do wody na Diversnight. Mieliśmy okazję testować cudne oświetlenie od GRALmarine extreme diving expedition support i Tecline. Perfect Diver zapraszał w naszym imieniu. Ta noc na długo zostanie w Naszej pamięci no i obowiązkowe ciasto i jego królowa Jolanta Kaftanowicz. Jeśli Cię nie było na tej imprezie to musisz być na niej w tym roku 4 listopad godz 20:23 oczywiście zapraszamy wszystkich nurków w imieniu swoim bazy Honoratka i Perfect Diver.

10. Konkurs lotów na miotle podczas SABATU Czarownic DECO czy Mikołajki – Nasze specjalne baseny zaczynają być legendarne. Ciekawe co podobało Wam się najbardziej. Kreatywność podczas tworzenia zadań do kalamburów, Wasze wykonania zadań , czy zawiśnięcie w toni na miotle. Red Bul ma swoje latanie na byle czym ale myślimy że w tym roku ich przebijemy podczas lotów na miotłach. Jeśli nie wiesz o czym mowa to koniecznie musisz w tym roku sam się przekonać. Pozycja obowiązkowa na Naszej liście.

11. Hańcza – legendarne miejsce , najgłębsze jezioro w Polsce , magiczne. Jak zawsze zostaliśmy cudownie ugoszczeni przez Tadeusza i Anię w Gospodarstwo Agroturystyczne. Anna i Tadeusz Slowikowscy. Fantastyczna woda i epickie nurkowania. Większość drużyny była pierwszy raz w tym wyjątkowym zakątku naszego kraju. Ciekawe czy będą chcieli pojechać jeszcze raz ? Dajcie znać. My jedziemy ! Obowiązkowy punt tego roku.

12. DeepSpot – długo opieraliśmy się temu wyjazdowi. Celowo. Chcieliśmy zabrać tam drużynę która będzie mogła osiągnąć DNO. Przypomnijmy 45,4 m. A to wymagało przygotowania Was , podkręcenia Waszych umiejętności i samoświadomości. I tak zdążyły się wpadki i NIKT absolutnie nikt nie odczuł narkozy azotowej. Dwa wyjątkowo trudne technicznie nurkowania na granicy limitów bez dekompresyjnych wykonane w symulatorze wydały się łatwe. Bawiliśmy się świetnie i przywieźliśmy fajne fotki.

Jeśli podobał Wam się 2022 rok w Naszym wykonaniu to zapraszamy do przygody w 2023.
Czekamy na Wasze lajki i komentarze z sugestiami i opiniami.
Dobrochna & Dominik 😍🥰😘

#nurkowanie #nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrówwlkp
See MoreSee Less

1 week ago

Comment on Facebook

Oczywiście że wszystkie MOJE eventy. Kopareczki, Wody otwarte kursów nurkowania, Diversnight 2022. Reszta bez sensu … moim zdaniem skasować.

Mój faworyt RAFA na basenie AQUAPARK Kalisz

Zaczyna się robić głośno o naszej RAFIE w AQUAPARK KALISZ ZAPRASZAMY See MoreSee Less

1 week ago

Comment on Facebook

Niech będzie głośno !!! Najgłośniej !!! Bo WARTO!!!

Pamietam jak byłem na pierwszej rafie DECO CNK dostałem specjalne zaproszenie 😊i nigdy tego nie zapomnę,, nurkuje już 18 lat z hakiem ” to jest coś co trzeba przeżyć a napewno zobaczyć, Polecam z całego serca odwiedzić Rafę w Kaliszu🥰

Weźcie Dzieci i hop do wody na rafę 🐬🐬🐡🐡🐙🐙🦑🐳🐳 A jak dzieci są na feriach to bardzo dobrze bo to zabawa nie tylko dla Dzieci 🤪🤪🤣🤣🤣😘😘

Nie wiem czy wiecie ale DECO to nie tylko 5* PADI Centrum Nurkowe IDC i największa w regionie szkoła nurkowania.
Od lat jesteśmy autoryzowanym i jedynym w regionie dealerem wielu marek sprzętu do nurkowania. Jeśli potrzebujesz doradztwa przy wyborze sprzętu chętnie Ci pomożemy. Scubapro , Tecline , Mares, Scubatech , Aqualung, Santi ,Ocean Pro, Apeks, Baracuda, Seac , Gralmarine, Suunto , Technisub.

Skontaktuj się z Nami a dobierzemy sprzęt nie tylko dobrze do Ciebie pasujący ale również zadbamy żebyś świetnie w nim wyglą#diving##ostrzeszowr#PleszewP#jarocinj#kepno #ostrow##krotoszyno#turek #nurkowanie_kalisz_#deco_pld#kalisz##ostrowwielkopolskio#padii #padi
See MoreSee Less

2 weeks ago

Comment on Facebook

Lubię tą nowa siedzibę. Komfort i odległość od basenu. Kilka razy już w kąpielówkach wracałem się po jakiś element sprzętu. Przypominam jesteśmy otwarci dwa razy w tygodniu. Poniedziałki i czwartki przed basenem.

Gdzie jest sklep

Również polecam jest wszystko czego potrzebujesz .

W jakie dni otwarty sklep ? 🙂

Super team 👍 Super atmosfera 🙂Polecam 👍🤿

Dołączam się do poleceń 😜 Świetna ekipa 👌

Polecam!!!

DECO Centrum Nurkowe można powiedzieć, że Cię pokoloruje 😁😁😁

View more comments

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

3 weeks ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

3 weeks ago

Osiągnąć dno… taki cel postawiliśmy sobie jaDeepspoteepspot. Godna ale niestety nie pełna reprezentacja DECO pełna energii i zapału opanowała najgłębszy basen Europy. Po profesjonalnym omówieniu zrobionym prDeepspotktMichal Kosut Michal Kosut zrobiliśmy dwa pełne ekscytujących przygód nurkowania. Zawsze zastanawiamy się czy to nurkowanie sprawia nam taka frajdę czy nasze towarzystwo. Cała drogę powrotną uśmiech nie schodził nam z twarzy. Dziękujemy za miłe przyjęcie i na pewno wkrótce znów się pojawimy. Obejrzyjcie zdjęcia i polecamy obejrzeć wszystkie , najl#bazanurkowam#divingm#divingtime
#nurkowanie_kobietyi#nurkowanie_kaliszr#deco_plk#nurkowaniek#ostrówwielkopolsk_#kaliszk#ostrowwielkopolski;#padik#Deepspotk#Deepspottrowwielkopolski #padi #Deepspot #deepspot
See MoreSee Less

3 weeks ago

Comment on Facebook

Wyjazd w takim towarzystwie to zaszczyt, szkoda że nie udało się być całej ekipie ale i tak byśmy się pewnie nie zmieścili na jedną godzinę 😉 Warto pojechać, zobaczyć, zanurkować, zawsze kolejne doświadczenie, A Dominik Dopierała lubi nam podnosić poprzeczki. My się nigdy nie nudzimy, a klimat to nie tylko miejsce gdzie jesteśmy, ale ludzie. Dziękujemy że z nami byliście❤❤❤. A De Cocociołek którego tam nie mogliśmy zabrać będzie musiał nadrobić w terenie.

Tylko nurek się cieszy jak osiąga dno 👌💪👌

To które zdjęcie w końcu jest najfajniejsze ?

Te dwa nury zaliczam do bardzo udanych 👌☺️

Było cudnie Hubert Kieliszek Ka Zet Zosia Pietrzykowska Tomek Żarnecki Oliwier Krazynski Tomasz Krazynski Małgorzata Pierzchot Piotr Kowalczyk nie ma przebacz czekam na opinie w komentarzach. 😎🦈

🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Hubert Kieliszek wczoraj jak wrócił powiedział tylko : żałuj, że nie pojechałaś było ekstra 😁😁😁.

Dominik Dopierała każdy wyjazd z Wami jest cudowny i niezapomniany , nie wspomnę o emocjach 😁

View more comments

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

3 weeks ago

Gotowi do dzialania See MoreSee Less

3 weeks ago

Comment on Facebook

Gosza ślicznie wyglądasz

Żałujemy

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

3 weeks ago

Comment on Facebook

Ania Wrzos • zero bąbelków • nogi prosto • patrzysz się w obiektyw Tylko co z tym światłem 🤣🤣🤣 latarka Ci zgasła ??? 🤣🤣🤣 Bardzo ładnie 😘😘😘

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

3 weeks ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago
Wszystkim Wam najlepszych prezentów pod choinką i dużo uśmiechów. Mnóstwa zdrowia i spełnienia marzeń zwłaszcza tych nurkowych. 

Życzy cała kadra naszego Centrum Nurkowego DECO oraz Dobrochna, Domiś, Dymiś i Dominik.

Wszystkim Wam najlepszych prezentów pod choinką i dużo uśmiechów. Mnóstwa zdrowia i spełnienia marzeń zwłaszcza tych nurkowych.

Życzy cała kadra naszego Centrum Nurkowego DECO oraz Dobrochna, Domiś, Dymiś i Dominik.
See MoreSee Less

4 weeks ago

Kochani co tu dużo pisać …

Wszystkiego Nurkowego
See MoreSee Less

4 weeks ago

Comment on Facebook

Moi Drodzy! Drodzy … czyli Nasi Nurkowie ( tyle wiadomości ode mnie dostawaliście ) Moje Siostry … tak wiem powinnam częściej się odzywać ( to moje noworoczne postanowienie)Mój Brat … nie mogę się doczekać kwietnia. Mamo, Tato… Wy na szczęście sami do mnie dzwonicie 😁 Życzę każdemu kogo spotkałam Zdrowia, Miłości i luzu … na pewno tego przedświątecznego 🤣🤣🤣 Dzięki Małgorzata Pierzchot i Tomasz Krazynski i soku z gumi jagód mieliśmy luz, taki przed świąteczny, wiecie o co chodzi ??? Siedzisz w gościach, którzy mówią, że dzisiaj to tylko karp się rozmraża , więc siedzisz do 3 rano bo niestety tyle się rozmrażał 🤣🤣🤣 ah ten karp. A rano choinka dostaje światełek i cukierków 😁😁😁 ( bombki się stłukły 🤣🤣) Faworki z karpia ( Dominik Dopierała mówi ze bez tego świąt nie ma – ciekawe co powie jak go w lipcu poproszę oto danie 🤣🤣) Dzieci proszą o ziemniaki w garniturku (w mundurkach) i już… 🤪🤪🤯🤯😆😆😆 Święta gotowe i wszyscy szczęśliwi!!! Wesołych Świąt !!! 🥳🥳🥳 #deco #nurkowanie.kalisz #padi #wesołychświąt #merrychrismas

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago
Zgodnie ze staropolską tradycją choinkę ubiera się w dniu wigilii. Nasza została ubrana chwilkę wcześniej a jak wasze ? Dajcie znać w komentarzach. 
Powodzenia w przygotowaniach świątecznych. 

 #diving #divingtime #deco_pl #nurkowanie #ostrówwielkopolski #kalisz #padi #ostrowwielkopolski #nurkowanie_kalisz #paditv #bazanurkowa

Zgodnie ze staropolską tradycją choinkę ubiera się w dniu wigilii. Nasza została ubrana chwilkę wcześniej a jak wasze ? Dajcie znać w komentarzach.
Powodzenia w przygotowaniach świątecznych.

#diving #divingtime #deco_pl #nurkowanie #ostrówwielkopolsko#kalisz##padiz#ostrowwielkopolskio#nurkowanie_kalisz_#paditv##bazanurkowanurkowa
See MoreSee Less

4 weeks ago

Comment on Facebook

Wesołych świąt DECO!

Ja dopiero biegnę kupić choinkę 🙂

Zosia Pietrzykowska a Ty gdzie zniknęłaś wczoraj ???

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

4 weeks ago

Comment on Facebook

Zosia Pietrzykowska na tym zdjęciu jak syrena wyglądasz i to światło … wow tylko dla kogo brawo Ty czy Dominik Dopierała 🤣🤣🤣

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

1 month ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

1 month ago
Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum. 
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek

Zdjęcie na dzień dobry ! Miłego dnia życzy kadra naszego Centrum.
#nurkowanie_kalisz #deco_pl #kalisz #ostrowwielkopolski #ostrowwielkopolski #divingtime #diving #nurkowanie_kobiety #paditv #ostrow #nurkowanie #padi #Pleszew #jarocin #ostrzeszow #kepno #krotoszyn #turek
See MoreSee Less

1 month ago