Seal Team PADI

Program Komando Foki SEAL TEAM to zaledwie początek… wspaniałej przygody !
Program Komando Foki PADI

Witamy w świecie poszukiwaczy przygód i odkrywców !

PADI Seal Team jest dla młodych płetwonurków, którzy szukają pełnej akcji zabawy w basenie, wykonując ekscytujące misje wodne. Rób fajne rzeczy w basenie i spotykaj się z przyjaciółmi.

Opis Kursu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest nurkować z latarkami, robić cyfrowe zdjęcia pod wodą lub unosić się bez wysiłku jak astronauta?

Oprócz nauki podstawowych umiejętności nurkowania, istnieją specjalne misje wodne, takie jak nurkowanie wrakowe, nawigacja, pływalność, świadomość ekologiczna i inne. PADI Seal Team obejmuje robienie fajnych rzeczy w basenie, spotkania z przyjaciółmi i dzielenie się przygodą w podwodnym świecie.

Aby dołączyć do PADI Seal Team, dziecko musi mieć ukończone 8 lat. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w nurkowaniu, ale dzieci powinny czuć się komfortowo w wodzie.

Wymagana jest zgoda rodziców.

Części Kursu

Program PADI Seal Team uczy odpowiedzialności i szacunku dla świata wodnego.

Jest podzielony na dwie części.

Część pierwsza, Misje wodne 1 – 5, obejmuje podstawowe umiejętności nurkowania, takie jak oddychanie pod wodą, oczyszczenie maski z wody, odzyskiwanie automatu i pływanie po okolicy, odczuwając uczucie nieważkości. Każda sesja trwa około godziny.
Ukończ te misje wodne i zostań uznanym członkiem zespołu PADI Seal. Twoje doświadczenie może również wliczać się do kursu PADI Open Water Diver, gdy osiągniesz odpowiedni wiek, aby wziąć udział w kursie.

Część druga, 10 specjalnych misji wodnych, obejmuje przygody, takie jak identyfikacja stworzeń, poszukiwanie i wydobywanie oraz nurkowanie ze sprzętem ABC. Ukończ wszystkie te zadania, a zostaniesz członkiem zespołu PADI Master Seal – dołączając do elitarnej grupy młodych płetwonurków.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 8 lat

Zgoda rodziców

Sprzęt

W programie PADI Seal Team nauczysz się obsługi podstawowego sprzętu do nurkowania, w tym maski, fajki, płetw, automatu oddechowego, urządzenia do kontroli pływalności, wskaźników nurkowania i butli. Odwiedź nasze centrum nurkowe, aby zapytać o sprzęt i uzyskać porady dotyczące przygotowania od lidera naszego zespołu naszego PADI Seal.

Kurs Wrakowy PADI

Odkrywaj jeszcze więcej i wiecej

Nurkowanie Noce PADI

Zobacz znane miejsca na nowo

Doskonała Pływalność PADI

Kontroluj położenie precyzyjnie jak nigdy