Kurs Nurkowania na wysokości

Nurkowanie na wysokości powyżej 300 metrów nad poziomem morza to nurkowanie na wysokości. Odkryj ukryty świat, w którym tylko nieliczni zaryzykowali.

Opis

Wyobraź sobie, że schodzisz pod powierzchnię czystego górskiego jeziora, aby zbadać dobrze zachowany wrak. Zainteresowany? Za każdym razem, gdy nurkujesz na wysokości powyżej 300 metrów nad poziomem morza, nurkujesz na dużej wysokości. Jeśli jesteś gotowy, aby odkryć ukryty świat, w którym niewielu się zapuściło, to kurs specjalistyczny PADI Altitude Diver jest dla Ciebie.

Części kursu Nurkowania na Wysokości

Ważną częścią kursu jest nauka dostosowywania planu nurkowania do zmniejszonego ciśnienia powierzchniowego na wysokości. Zaliczysz dwa nurkowania i nauczysz się:

  • Planowanie, organizacja, procedury i techniki nurkowania na wysokości.
  • Jak dostosować komputer nurkowy do nurkowania na wysokości lub obliczyć profile nurkowania na wysokości przy użyciu tabeli RDP lub eRDPMLTM.
  • Jak unikać problemów i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, jeśli wystąpią, na wysokości.

Pierwsze nurkowanie w ramach tego kursu PADI Speciality Diver może być zaliczone jako Adventure Dive do Twojego certyfikatu Advanced Open Water Diver – poproś instruktora o zaliczenie go.

Wymagania wstępne

Wiek ukończone 10 lat

Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji
Junior Open Water Diver lub równoważny z innej organizacji więcej tutaj

Sprzęt

Oprócz korzystania z podstawowego sprzętu do nurkowania, możesz potrzebować suchego skafandra do zimnej wody. Twój instruktor PADI może zasugerować dodatkowy sprzęt w zależności od funkcji i widoczności miejsca nurkowego.

Cena Kursu

Grupa

400 pln

Standard

600 pln

VIP

800 pln

Jak zacząć ?

Zarejestruj się już dzisiaj na kurs PADI Altitude Diver – aby zacząć od razu.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, napisz do nas email bezpośrednio , odwiedź nas w siedzibie firmy DECO lub po prostu najszybciej zadzwoń.

Odbierz swój podręcznik już dzisiaj i zacznij szkolenie.

Co po kursie Nurkowanie na Wysokości PADI ?

Sprawdź jak niewiele brakuje Ci do uzyskania prestiżowego stopnia Master Scuba Diver PADI.
Kurs PADI Nurkowanie na Wyskości był kolejnym szczeblem do tego tytułu.

Wciąż mało Ci wiedzy i umiejętności ?