Piotr Kowalczyk

DOSSIER

Nurkuje od :

2006

Pierwszy stopień nurkowy:

2006 CMAS LOK *

Pierwszy Profesjonalny stopień nurkowy:

2008 Divemaster PADI w Centrum Nurkowym DECO

Aktualny stopień nurkowy:

OWSI Instruktor PADI
Instruktor EFR
Master Scuba Diver PADI

Ilość nurkowań:

+1000

 

Piotr Kowalczyk

DECO o nim:

Dla przyjaciół Piotrunio – do Deco trafił po kursie CMAS kupić sobie piankę nurkową a zamiast tego rozpoczął swoje dalsze szkolenie i przygodę z nurkowaniem. Nurkuje bardzo dużo od kilkunastu lat i teraz jest już instruktorem nurkowania. Sam o sobie mówi „made in Deco”. Nadworny logistyk podczas wyjazdów, – jeśli czegoś nie możesz znaleźć lub nie wiesz – to on zawsze pomoże. Zawsze miły i uśmiechnięty. Teraz rozwija swoje nowe pasje, (którymi zaraził się od Dominika) – fotografię i nurkowanie głębokie, no i przy okazji też szkoli . (ps. pianki nie posiada do tej pory) Zawodowo związany z Salonami Samochodowymi IGNASZAK. Jako kierownik salonu pomoże Ci w wyborze Twojego AUDI.

Piotr Kowalczyk

O sobie:

Każdy z nas w pewnym momencie swojego, życie szuka miejsca, rzeczy, sposobu na to, aby oderwać się od codzienności.
Dla mnie, tym czymś stało się nurkowanie i właśnie, dlatego tu jestem .
Dzięki nurkowaniu można powiedzieć „otworzyłem się na życie” dostrzegając jego inne aspekty. Jest ono po części spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa jak i drogą w ciągłym rozwoju i doskonaleniu.
Teraz jako instruktor PADI spełniłam swoje marzenia szkoląc a przy okazji mogę spełniać marzenia innych…

Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej.

(Paulo Coelho)