Jak zostać nurkiem - kurs nurkowania PADI OWD

Międzynarodowy certyfikat OWD PADI,

jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata.

Lubisz przygody, poznawać nowe miejsca i ludzi, zacznij kurs nurkowania Open Water Diver PADI, bo przygoda czeka na Ciebie bliżej niż się spodziewasz.
Zapytaj w Centrum Nurkowym DECO o swój podręcznik a przygoda ta zacznie się już dziś.
Podstawowy kurs nurkowania OWD PADI, pozwoli Ci odkryć nowy podwodny świat.

PADI jest to największa organizacja szkoląca nurków rekreacyjnych, szkoli więcej nurków niż łącznie wszystkie inne federacje nurkowe na świecie.

Jeśli pragniesz zostać nurkiem wybierając PADI możesz być pewny, że w każdym zakątku świata, gdzie trafisz podczas swoich podróży, twój certyfikat nurkowy będzie rozpoznawalny i uznany nawet, jeżeli słowo PADI będzie jedynym słowem, jakie znasz w lokalnym języku.

System szkolenia PADI daje Ci gwarancję, że wiedza i umiejętności, jakie posiądziesz podczas Twojego szkolenia, będą spełniały światowe standardy nurkowe.
Wszyscy nurkowie szkolący się w tej federacji na całym świecie, korzystają z tych samych materiałów i muszą spełnić takie same normy zaliczeniowe. Nurkując nawet w najodleglejszym miejscu będziesz mógł porozumieć się pod wodą z Twoim partnerem nurkowym, niezależnie, z jakiego kraju będzie on pochodził a w centrum nurkowym, z którego będziesz korzystał na pewno znajdziesz instruktora PADI mówiącego w języku pochodzącym z Twojego kręgu kulturowego. 

To prawda, że kurs nurkowy OWD PADI wymaga pracy, jednak będzie ona przyjemna, ekscytująca i zaowocuje osiągnięciem certyfikatu nurkowego, który otworzy przed Tobą drzwi do podwodnego świata.

WARUNKI WSTĘPNE KURSU OWD PADI

Aby przystąpić do kursu musisz:
•   mieć ukończone 10 lat 

Kurs trawa, co najmniej 4 dni, zrobisz go w naszym 5 * IDC Centrum PADI – DECO.

Będzie  on prowadzony przez profesjonalnego Instruktora Nurkowania PADI, któremu często będzie asystował Divemaster Padi, bardzo doświadczony nurek, który może zabrać Cię na podwodną wycieczkę.
 Masz możliwość rozpoczęcia kursu przez e-learning – internetowy system nauczania, który umożliwi Ci rozpoczęcie nauki w zaciszu własnego mieszkania.
 Od każdego z kandydatów jest wymagane opanowanie pewnej ilości materiałów PADI, podstawowe to podręcznik do kursu OWD PADI.

Kurs jest bardzo intensywny, dlatego kandydaci, którzy w domu wkładają dużo pracy w zapoznanie się z podręcznikiem i rozwiązują pytania kontrolne, uzyskają największe korzyści z programu.

Podręcznik prowadzi czytelnika po niezbędnych informacjach teoretycznych z wykorzystaniem technik uczenia się sprawdzających, czy najważniejsze informacje są zrozumiałe wraz z postępem w zapoznawaniu się z podręcznikiem.

Zamów już dziś swoje materiały do kursu OWD PADI. Wystarczy do Nas zadzwonić.

Zdecyduj czy chcesz korzystać z klasycznej wersji materiałów (książka) czy chcesz dostęp do platformy e-lerningowej.

Kurs Open Water Diver PADI (OWD PADI) składa się z trzech części, które są prowadzone przez doświadczonych Instruktorów Nurkowania w Centrum Nurkowym DECO.

•   zajęć teoretycznych
•   zajęć praktycznych na wodach basenowych lub basenopodobnych
•   zajęć szkoleniowych na wodach otwartych

Zajęcia teoretyczne i basenowe są podzielone na 5 modułów tematycznych odpowiadającym rozdziałom w podręczniku.
Na wodach otwartych wykonujemy cztery nurkowania w ramach kursu.

Każdy z tych etapów odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie uczenia się nurkowania.

Zaliczenie ich wszystkich pozwoli Ci na zdobycie uprawnień nurkowych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wiedzę teoretyczną, której poziom powinien być, co najmniej satysfakcjonujący, aby zdać testy na egzaminie końcowym.

 Kandydaci są bardzo dobrze przygotowani, podczas kursu OWD wykonując szereg ćwiczeń na basenie, jak i na wodach otwartych w sposób praktyczny zdobywają podstawowe umiejętności nurkowe.

Materiały szkoleniowe PADI pozwalają na samodzielną naukę w domu, gdzie kandydat, może uczyć się we własnym tempie. Szkolenie oparte jest na progresywnym systemie nauczania w oparciu o osiągane wyniki, w związku z tym wskaźnik zaliczenia egzaminu końcowego jest zazwyczaj 100 procentowy.

Na zakończenie kursu, każdy kandydat otrzymuje międzynarodowy certyfikat OWD PADI, który jest przepustką do poznania tajemnic podwodnego świata. Po jego otrzymaniu rozpoczniesz swoją wielką przygodę a na każdym nurkowaniu spotkasz nowych przyjaciół, którzy będą dzielić Twoją pasję.

Dominik Dopierała Course Director Padi
właściciel Centrum Nurkowego i Szkoły Instruktorów Nurkowania DECO

A co po Podstawowym Kursie Nurkowania OWD PADI ?

Twoja przygoda dopiero się zaczyna.

  • wyjedź z Nami na wyprawę w egzotyczne miejsce
  • spędź weekend na nurkowaniach w najładniejszych miejscach do nurkowania w Polsce
  • spodobało Ci się szkolenie ? Zacznij kolejny poziom Zaawansowany Kurs Nurkowania
  • kup swój sprzęt , chętnie pomożemy Ci w odpowiednim wyborze

Badania wykazały że tylko osoby ,które zrobiły jedną z tych rzeczy satysfakcjonująco wykorzystały umiejętności nabyte na Podstawowym Kursie Nurkowania PADI.
Możesz również … zrobić je wszystkie .

Będziemy zaszczyceni jeśli dołączysz do wielkiej rodziny DECO.

Rodzinne Centrum Nurkowe DECO